Geoflex lezingen

66De Geoflex bv. bv. organiseert gedurende het collegejaar vrijwel elke week een interessante Aardwetenschappelijke en/of Aard en economische lezing. Elke week regelen zij een spreker die een lezing houdt over zijn of haar vakgebied. De lezingen zijn elke donderdag om 16:00 in F-123 of C-127. Hieronder vindt u een schema van de afgelopen lezingen.

2017

Datum Spreker Onderwerp
12-1 Henk Scholten De veranderende rol van Geo-Informatie voor de Geowetenschapper
19-1 Gerben Ruessink Kustduin restoratie
26-1 Flexfilm Planet Earth II – Deserts
9-2 Kei Ogata Tectonics of sedimentary basins
16-2 Tine te Winkel Werken aan Water
23-2 Alice Knaf Assessing the impact of European colonization of the Caribbean by provenancing lithic artefacts
9-3 Marinus Aalberts Waterkeringen

2016

Datum Spreker Onderwerp
07-01 Mart Zijp Working Life of a Petroleum Geologist
14-01 Shell Rocks, reservoirs and recovery
21-01 Emma Versteegh Klimaatreconstructies d.m.v. carbonaten
04-02 Edgar Steenstra To the Moon
11-02 Jeroen Hoogeveen Engineers X-ray the ground in search for new oil beds
18-02 Pim Kaskes Digging up the mysteries of T. Rex and Triceratops
25-02 Costanza Sinibaldi Frontier Outreach
03-03 John Reijmer The inner Sea of the Maldives reveals the history of the Indian monsoon
10-03 Flexmovie Holland, Nature in the Delta
31-03 Peter Scholten Geodan and GIS
07-04 Shell Unraveling the subsurface
14-04 SPE Earth and economics internship at EBN
21-04 Geolog Formation fluid characterisation for geosteering application
08-09 GeoFlex Fieldwork lecture
15-09 Bertram Uunk Mongolia
22-09 EGEA An introduction to EGEA
29-09 Flexmovie Attenborough and the Giant Dinosaur
06-10 Jasper van Vliet Food, land use and global environmental change
13-10 Geoflex Flexcursionlecture Devon & Cornwall
20-10 Anco Lankrijer Geology and wine
03-11 John Reijmer Carbonate sedimentology
10-11 Robert Aalpol Career and work at ENGIE
17-11 Flexmovie BBC Film Planet Earth 2
24-11 Thesislecture Several Bachelorstudents
01-12 Ralph Wesseling Roadshow Water Traineeship
08-12 GAIA Career and network
15-12 Heleen Soest Analysis of international climate policies

2015

Datum Spreker Onderwerp
22-01 Martine van den Linden Fugro
05-02 Shell Rocks, reservoirs and recovery
12-02 Ronald van Baalen Subsurface of Noord Brabant and Limburg
19-02 Flexmovie De Nieuwe Wildernis
12-03 Jan Hartsink Time for depth; reflection seismic methods
02-04 Mark Bokhorst Studie & Loopbaan
09-04 Costanza Sinibaldi Frontier Outreach
16-04 Thomas Djuly Imperial Barrel Award
23-04 Henk van Essen Changes in the energy market
03-09 Quinten van der Meer Magma sources during continental breakup
10-09 VVFG Fysische Geografie Nederland
17-09 Peter Nederlof Geochemistry and petroleum industry
15-10 Bram Wassenaar Stage Wareco Ingenieurs
29-10 Frank Zwaan 4D analoog modelleren van continentale transtensietektoniek
05-11 Casimir Nooitgedacht & Koos de Jong Evolution of Carbonate Platforms & Petroleum potential of Devonian Carbonates
12-11 Caroline Slomp Zuurstofloosheid in de zee
19-11 Thom Boogaard Landslide Hydrology: from hydrology to pore pressure
26-11 Bertram Uunk Argon under pressure
10-12 Peter Vos Het ontstaan van het Nederlandse kustlandschap