De Feestcommissie kan met recht de aorta van de Vereniging worden genoemd. Pilsaorta welteverstaan. Ze organiseert gedurende het hele collegejaar de befaamde Donderdorst, deze vindt plaats op donderdagen vanaf 17.00 uur in de Houtzagerij in den koele Blonde, kamer F-045 in het W&N-gebouw van de Vrije Universtiteit. Tevens is de Feestcommissie achter de tap te vinden bij promotie- en afstudeerborrels en het jaarlijks terugkerende Oktoberfest.

Feestcommissie

Commissielid Amanda Bachaus
Commissielid Annelotte Weert
Commissielid Hugo Koopman
Commissielid Sietze de Graaff
Commissielid Ian van Zaanen
Commissielid Edwin Kruitbosch
Commissielid Iris van Essen
Commissielid Jaap Jorritsma
Commissielid Jessie Rodermans
Commissielid Vincent Schinkel
Commissielid Laurens Kaland
Commissielid Jonathan Kranenburg
Commissielid Jorrit van der Schot
Commissielid Julia Fikken
Commissielid Martijn Mineur
Commissielid Pier Jorritsma
Commissielid Quinty Boosten
Commissielid Rosa Verheij
Commissielid Robin Wimmers
Commissielid Sebastiaan Mulder

Feestcommissie

Voorzitter Maarten van Diepen
Vice Voorzitter Teun Beemster
Bierman Hannes Groot
Commissielid Sietze de Graaff
Commissielid Bas van der Velden
Commissielid Edwin Kruitbosch
Commissielid Heleen Vos
Commissielid Ellen Schulten
Commissielid Koos de Jong
Commissielid Jaimy Ruitenschild
Commissielid Laurens Kaland
Commissielid Laurens Kromhout
Commissielid Lisa Hageman
Commissielid Lisanne van Huijstee
Commissielid Martijn Mineur
Commissielid Pier Jorritsma
Commissielid Puck van der Linden
Commissielid Reinier van ‘t Veer
Commissielid Robin Wimmers
Commissielid Sjoerd Robertson

Feestcommissie

Voorzitter Sietze de Graaff
Vice Voorzitter Matthijs Bloem
Bierman Tim Grandjean
Commissielid Edgar Steenstra
Commissielid Dian Dankers
Commissielid Teun Beemster
Commissielid Thomas van Gerve
Commissielid Govert ter Mors
Commissielid Lisa Hageman
Commissielid Max Jansen
Commissielid Jasper Ponstein
Commissielid Sjanne Wolterink
Commissielid Maarten van Diepen
Commissielid Maarten Huygen
Commissielid Laurens Kromhout
Commissielid Koos de Jong
Commissielid Bart Davids
Commissielid Vincent Schinkel
Commissielid Laurens Kaland

Feestcommissie

Voorzitter Hannes Groot
Vice Voorzitter Govert ter Mors
Bierman Kai van Meer
Commissielid Thomas Oudega
Commissielid Nanne Tolsma
Commissielid Ellen Schulten
Commissielid Maarten Huijgen
Commissielid Lisa Hageman
Commissielid Dennis Oltheten
Commissielid Dian Dankers
Commissielid Ebe Gremmer
Commissielid Tim Grandjean
Commissielid Max Jansen
Commissielid Sietze de Graaf
Commissielid Matthijs Bloem
Commissielid Reinier van ‘t Veer
Commissielid Babette Veerbeek
Commissielid Jessie Lynn van Egmond
Commissielid Rieneke Weij

Feestcommissie

Voorzitter Eelco Alink
Vice Voorzitter Sterre Verdonk
Bierman (vanaf eind mei) Bram Wassenaar
Bierman (tot eind mei) Frank Zwaan
Commissielid Leonie Kiewiet
Commissielid Evy Kalker
Commissielid Max Jansen
Commissielid Ellen Schulten
Commissielid Roy Boots
Commissielid Karel van Hussen
Commissielid Bart van Assema
Commissielid Maarten Huijgen
Commissielid Bertram Uunk
Commissielid Sjoerd Robertson
Commissielid Suzanne Hessels
Commissielid Hannes Groot
Commissielid Gianni Jesterhoudt
Commissielid Govert ter Mors

Feestcommissie

Voorzitter Maarten Huijgen
Vice Voorzitter Jeroen van der Molen
Bierman Frank Zwaan
Commissielid Alexander Kok
Commissielid Margreet van Marle
Commissielid Quinten van der Meer
Commissielid Elishevah van Kooten
Commissielid Isis van Wetten
Commissielid Sterre Verdonk
Commissielid Inja Thijssen
Commissielid Maarten Plug
Commissielid Marleen Mulder
Commissielid Govert ter Mors
Commissielid Robin dú Mee
Commissielid Sjef Rijnaarts
Commissielid Nathan van der Dussen

Feestcommissie

Voorzitter Maayke Koevoets
Vice Voorzitter Jurre Tanja
Bierman Robin dú Mee
Commissielid Jeroen van der Molen
Commissielid Alexander Kok
Commissielid Koen Eggen
Commissielid Isis van Wetten
Commissielid Xanthe Duivenbode
Commissielid Sophie Leeuwenburg
Commissielid Marleen Mulder
Commissielid Tesse Bijleveld
Commissielid Nathan van der Dussen
Commissielid Eelco Alink
Commissielid Margreet van Marle
Commissielid Maarten Huijgen
Commissielid Michael Willig
Commissielid Inja Thijssen
Commissielid Sjef Rijnaarts
Commissielid Nadja den Besten

Feestcommissie

Voorzitter Anouk Borst
Vice Voorzitter Guido Beenakker
Bierman Willem Verhagen
Commissielid Karel van Hussen
Commissielid Frank Zwaan
Commissielid Jurrien Dijk
Commissielid Elishevah van Kooten
Commissielid Maayke Koevoets
Commissielid Maarten Huijgen
Commissielid Jeroen van der Molen
Commissielid Isis van Wetten
Commissielid Wieske Wentink
Commissielid Jet Vreugdenhil
Commissielid Roy Boots
Commissielid Robin dú Mee
Commissielid Cameron Heins
Commissielid Inja Thijssen